Wesołego Alleluja !

Follow my blog with Bloglovin

Drodzy Czytelnicy Intelektualnych Drogowskazów,

Księgi Wielkanocne: „Wiosna otula Nas płaszczem kwiatów, dookoła krokusy, żonkile, przebiśniegi…- to znak, że Wielkanoc nadchodzi… w oddali Droga, wierzba posadzona wśród zielonej łąki, na której niedługo pierwsze pojawią się jaskry i mlecze. Wśród tej łąki, suchej i zielonej, kamienista Droga, którą idzie sobie Jezus, współnagi i bosy, z wielkanocną w przebitej dłoni chorągiewką!
Obok idę Ja, idziesz Ty, idą inni ludzie…
Golgota to Góra Przemyśleń…. Ukrzyżowanych Refleksji….spoliczkowanych zdziwień …. była, jest i zawsze będzie Wielka Tajemnica, nim ludzkie zmysły Jej prawdę rozkołyszą…”

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzę wiosny w życiu codziennym, rodzinnym, w pracy, ale przede wszystkim życzę wiosny w sercu, która rozsieje dookoła radość i nadzieję, szczególnie w chwilach troski i zwątpienia. Niech te Święta będą dla Ciebie, dla Was, dla wszystkich Twoich, Waszych przyjaciół, znajomych okresem refleksji, związanych z tym pełnym zadumy, ale jakże radosnym czasem.

Wielu niesamowitych wrażeń, tradycyjnie smacznego jajka, spełnienia marzeń, spokojnych snów, radosnych poranków i nocy, aby każdy z Nas znalazł szczęście, gdziekolwiek ono jest czy będzie …
serdeczności Wielkanocne,


Katarzyna Więcławska
[25.03.2016]

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *